Languages

PEARLS No. 09

2023_12_06_jagg_02.jpg
  • new
Availability: in stock
Dispatched within: 2-4 business days
Price: €104.22 104.22
quantity para

product unavailable

add to wish list

Description

Elegant earrings with a string of pearls with different sizes suspended on a stud. Earrings made of 925 silver, gilded with 24 karat gold. Cultured pearl with cream color and regular shape.


Earring length: 5,6 cm
Weight of the product: 6,75 g

If you are interested in purchasing one piece of earring, please add a comment to your order and enter the code kolczyk1sztuka when finalizing your order.

Related products

PEARLS No. 02
PEARLS No. 02
Price: €125.07
PEARLS No. 07
PEARLS No. 07
Price: €277.93
PEARLS No. 01
PEARLS No. 01
Price: €64.85
PEARLS No. 03
PEARLS No. 03
Price: €69.48
PEARLS No. 08 S
PEARLS No. 08 S
Price: €143.60
PEARLS No. 08 L
PEARLS No. 08 L
Price: €208.45
PEARLS No. 08 M
PEARLS No. 08 M
Price: €155.18
NECKLACE WITH PEARLS
NECKLACE WITH PEARLS
Price: €69.48
BRACELET WITH PEARLS
BRACELET WITH PEARLS
Price: €46.32
PEARLS No. 10
PEARLS No. 10
Price: €92.64
up
Shop is in view mode
View full version of the site

Użytkowanie

Biżuteria nie powinna być wystawiona na działanie wilgoci, kosmetyków, detergentów czy perfum. Zawsze zdejmuj biżuterię przed kąpielą, pracami domowymi, wizytą u kosmetyczki czy na siłowni, nie pozostawiaj biżuterii w łazience. Pamiętaj, aby używać perfum czy kosmetyków przed założeniem biżuterii.


Złocenie

Złocenie biżuterii to proces pokrycia srebra warstwą 24 karatowego złota. Wybierając biżuterię wykonaną ze srebra złoconego pamiętaj, że ścieranie się złocenia jest naturalnym i nieuniknionym procesem. Nie da się jednoznacznie stwierdzić jak szybko ten proces zajdzie, zależy to od sposobu użytkowania oraz częstotliwość noszenia biżuterii. Wpływ na to mają: kontakt ze skórą, potem, kremami, wodą i perfumami. Ścieranie się pozłocenia zaliczamy do naturalnego zużycia towaru w wyniku korzystania zgodnie z przeznaczeniem.
Aby przywrócić biżuterii złoty kolor możesz skorzystać z usługi „złocenie”.


Ciemnienie

Srebro podlega reakcjom chemicznym, które mogą powodować jego ciemnienie. Jest to zupełnie naturalne i odwracalne zjawisko. Tego typu nalot jest charakterystyczny nie tylko dla biżuterii, ale wszystkich przedmiotów wykonanych ze srebra. Jego przyczyną są przede wszystkim związki siarki znajdujące się w powietrzu czy na naszej skórze, a także wilgoć i chemikalia. Nalot również pojawia się, kiedy biżuteria długo nie jest używana.
Aby zapobiegać ciemnieniu, srebrną i pozłacaną biżuterię umieść w szkatułce wraz z pochłaniaczem wilgoci (użyj saszetek z kuleczkami, które są dodawane np. do pudełek na buty, czy leków). Nie pozostawiaj biżuterii w łazience, szczególnie w okolicy umywalki. Powstałego nalotu pozbędziesz się wycierając biżuterię dedykowaną do tego ściereczką.

Dostawa i zwroty

Dostawy

Dostawy realizujemy na terenie Polski za pośrednictwem firmy Fedex i paczkomatów InPost oraz na terenie krajów strefy Schengen za pośrednictwem firm kurierskich. 
Polska: przesyłki dostarczane są w przeciągu 1-2 dni roboczych.  
Europa: przesyłki dostarczane są w przeciągu ok. 6 dni roboczych.


Zwroty

Czas na zgłoszenie oświadczenia o rezygnacji każdego towaru zakupionego w sklepie online wynosi 14 dni roboczych od daty otrzymania paczki z zamówieniem.
Czas na odesłanie do nas zwrotu wynosi 14 dni od daty przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy oraz towar wyślij na adres: ul. Mokotowska 26, 00-561 Warszawa. Do oświadczenia musi być dołączony dowód zakupu. Wzór oświadczenia do pobrania. 

Zamówienie może być wysłane dowolnym przewoźnikiem oferującym usługi kurierskie. Nie przyjmujemy zwrotów w butiku stacjonarnym, pocztą polską oraz z paczkomatów.
Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania oraz muszą posiadać metki (sznurki) z plombami jakimi zostały oznaczone.
Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w Regulaminie zakupów

Sklep internetowy Shoper Premium