Languages

TOPAZ

Topaz-jagg-pion.jpg
  • new
Availability: made-to-order
Dispatched within: 7 - 14 business days
Price: €651.69 651.69
quantity pcs

product unavailable

add to wish list
* - Field mandatory

Description

Handcrafted ring with sky-blue topaz set in 14 karat gold. The setting of the stone is finished with delicate adornments.

Related products

TOPAZ
TOPAZ
Price: €426.97
SIGNET WITH TOPAZ
SIGNET WITH TOPAZ
Price: €876.40
PINK TOURMALINE
PINK TOURMALINE
Price: €853.93
GREEN TOURMALINE
GREEN TOURMALINE
Price: €719.10
SIGNET WITH TOPAZ  No. 02
SIGNET WITH TOPAZ No. 02
Price: €876.40
up
Shop is in view mode
View full version of the site

Dostawa i zwroty

Dostawy

Dostawy realizujemy na terenie Polski za pośrednictwem firmy Fedex oraz na terenie krajów strefy Schengen za pośrednictwem firm kurierskich. 
Polska: przesyłki dostarczane są w przeciągu 1-2 dni roboczych.  
Europa: przesyłki dostarczane są w przeciągu ok. 6 dni roboczych.


Zwroty

Ten produkt nie podlega zwrotom. Biżuteria wykonywana na zamówienie oraz indywidualnie dopasowywane produkty nie podlegają zwrotom ani wymianie.

 

Użytkowanie

Biżuteria nie powinna być wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci, kurzu, detergentów czy perfum. Zabezpieczysz ją przed tymi czynnikami specjalna szkatułką lub opakowaniem jagg. Ważne jest, aby pojedyncze elementy biżuterii nie stykały się ze sobą ponieważ mogą się łatwo zarysować. Zawsze zdejmuj biżuterię przed kąpielą, wizytą u kosmetyczki czy na siłowni.

Złotą biżuterię myj przy pomocy delikatnego płynu do mycia naczyń i ciepłej wody. Czyszcząc złoto, pamiętaj, że jest to bardzo miękki metal, który łatwo można zarysować.

 

Szczegóły

Masa kamienia: ~ 1 ct
Wymiary kamienia z oprawą: 8 x 6 mm
Szerokość obrączki: 1 mm

Ten model pierścionka jest wykonywany na zamówienie. Jeśli interesuje Cię oprawa w kolorze białego złota, prosimy o informację w komentarzu podczas finalizacji zamówienia.

Tabela rozmiarów.


Naturalne kolorowe kamienie szlachetne często są poddawane np. podgrzewaniu czy napromieniowaniu. Mogą zawierać inkluzje - mikropęknięcia, pęcherzyki powietrza, cząstki minerałów. Kolor kamienia może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciach.

Sklep internetowy Shoper Premium