Darmowa wysyłka na terenie kraju od 450 pln

Szukaj

JASKÓŁKI

300.00 zł


Minimalistyczne kolczyki koła z zawieszonymi jaskółkami, wykonane ze srebra 925, złocone 24 karatowym złotem. Jaskółkę możesz zdjąć z kolczyka.


Jaskółki były bardzo popularnym motywem w symbolice biżuterii XIX wieku.
Są ptakami, które łączą się w pary na całe życie. Stały się symbolem miłości i wiecznego oddania. Symbolizują też dom, miejsce, gdzie znajduje się nasze serce, ponieważ zawsze wracają do tego samego gniazda...


Średnica kółka: 14 mm
Waga wyrobu: 2,04 g


Biżuteria srebrna złocona podlega naturalnemu ścieraniu.

Biżuteria nie powinna być wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci, kurzu ani detergentów czy alkoholu. Pamiętaj, aby nie używać perfum, czy kremów bezpośrednio na biżuterię, spowoduje to jej szybkie ciemnienie oraz starcie pozłocenia. Nie pozostawiaj srebrnej biżuterii w łazience, szczególnie w okolicy umywalki, gdzie łatwo o kontakt z wodą i detergentami.

Biżuterię złoconą koniecznie zdejmuj do kąpieli, mycia rąk czy prac domowych, a zakładaj po użyciu perfum czy kremów. Jeśli pociemnieje, z pomocą przyjdzie specjalna ściereczka do czyszczenia biżuterii, w najgorszym wypadku ponowne pozłocenie. Czyszczenie na mokro niestety spowoduje wyłącznie starcie pozłocenia. Pomimo korzystania z biżuterii zgodnie z jej przeznaczeniem, z czasem następuje naturalne zużycie złocenia.

Od momentu zaksięgowania płatności, zamówienie realizujemy w ciągu 2-4 dni roboczych. Oznacza to, że paczka zostanie nadana najpóźniej 4 dnia od momentu zaksięgowania wpłaty.

Polska: Od momentu nadania paczki kurier rezerwuje sobie 1-2 dni robocze na dostarczenie przesyłki.
Europa: Od momentu nadania paczki kurier rezerwuje sobie ok. 6 dni roboczych na dostarczenie przesyłki.Wyślij wiadomość gdy produkt będzie dostępny

Podaj swój adres email, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny.