Darmowa wysyłka na terenie kraju od 450 pln

Szukaj

PERŁY

250.00 zł

Minimalistyczne kolczyki koła za sztyfcie z perłami o grafitowym kolorze, wykonane ze srebra 925, złocone 24 karatowym złotem. Perłę możesz zdjąć z kolczyka. 

Kolor perły od grafitowego, do ciemno szarego.
Wielkość, kolor oraz kształt pereł może różnić się od tego na zdjęciu.

Średnica kółka: 14 mm
Waga wyrobu: 0,58 g


Biżuteria srebrna złocona podlega naturalnemu ścieraniu.

Biżuteria nie powinna być wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci, kurzu ani detergentów czy alkoholu. Zabezpieczy ją przed tym ETUI lub oryginalne opakowanie jagg.

Biżuterię złoconą koniecznie zdejmuj do kąpieli, mycia rąk czy prac domowych, a zakładaj po użyciu perfum czy kremów. Przestrzegając tych prostych zasad znacznie przedłużysz jej piękno. Jeśli pociemnieje, z pomocą przyjdzie specjalna ściereczka do czyszczenia biżuterii, w najgorszym wypadku ponowne pozłocenie. Czyszczenie na mokro niestety spowoduje wyłącznie starcie pozłocenia… Pomimo korzystania z biżuterii zgodnie z jej przeznaczeniem, z czasem następuje naturalne zużycie.

Przyczyną ciemnienia srebra jest jego reakcja na m.in. związki siarki, wilgoć i chemikalia. Jest to zupełnie naturalne zjawisko. Aby tego uniknąć umieść w szkatułce na biżuterię pochłaniacz wilgoci (użyj saszetek z kuleczkami, które są dodawane do pudelek na buty, czy leków). Nie pozostawiaj srebrnej biżuterii w łazience, szczególnie w okolicy umywalki, gdzie łatwo o kontakt z wodą i detergentami. Pamiętaj, aby nie używać perfum, czy kremów bezpośrednio na biżuterię, spowoduje to jej szybkie ciemnienie.Wyślij wiadomość gdy produkt będzie dostępny

Podaj swój adres email, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie dostępny.