DBAJ O JAGG.

Biżuteria nie powinna być wystawiona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, wilgoci, kurzu ani detergentów czy alkoholu. Zabezpieczysz ją przed tymi czynnikami specjalna szkatułką lub oryginalnym opakowaniem jagg. Ważne jest również, aby pojedyncze elementy biżuterii nie stykały się ze sobą. Inaczej łatwo mogą się zarysować. Aby zapobiegać ciemnieniu, srebrną i pozłacaną biżuterię umieść w szkatułce wraz z pochłaniaczem wilgoci (użyj saszetek z kuleczkami, które są dodawane np. do pudełek na buty, czy leków). 

Biżuterii złoconej nie myj wodą, tylko delikatnie poleruj dedykowaną ściereczką. Pamiętaj, że częste intensywne pocieranie może przyspieszyć ścieranie się złocenia. 

Aby zachować połysk złotej biżuterii, regularnie czyść ją wodą z płynem do naczyń. Czyszcząc złoto, pamiętaj, że jest to bardzo miękki metal, który łatwo można zarysować. 

Biżuterię z kamieniami szlachetnymi myj przy pomocy spray'u do mycia szyb lub płynu do mycia naczyń.


Złocenie biżuterii to proces pokrycia srebra warstwą 24 karatowego złota. Przecieranie się jest - mimo odpowiedniego użytkowania - całkowicie naturalne, jest to proces nieunikniony. Nie da się jednoznacznie stwierdzić jak szybko ten proces zajdzie. Wpływ na to mają: kontakt ze skórą, potem, kremami, wodą i perfumami. 

Naszym klientkom oferujemy usługę ponownego złocenia.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium