Darmowa wysyłka na terenie kraju od 450 pln

Szukaj

FAQ

 • Czy online kupię biżuterię unikatową i przedwojenną?

  Unikaty wykonane przez nas współcześnie, kupisz wyłącznie w naszym butiku stacjonarnym na Mokotowskiej 28.

  • Co znajdę w butiku stacjonarnym jagg.?

  Kupisz tu kolekcję jagg., biżuterię wykonywaną na zamówienie, a także pojedyncze unikatowe egzemplarze oraz vintage. Możesz wybrać kamień do pierścionka, który zakujemy w złoto. Możesz również zamówić ręcznie wykonywane obrączki ślubne, czy pierścionek zaręczynowy. Znajdziesz u nas biżuterię przedwojenną - medaliony, broszki, pierścionki, naszyjniki i kolczyki. 

  • Kilka słów o biżuterii przedwojennej...

  Sprzedawana przez nas biżuteria jest rzeczywiście "stara". Nie sprzedajemy rzeczy stylizowanych, wyłącznie oryginały wyprodukowane do pierwszej połowy XXw. Biżuterię czasami poddajemy odświeżeniu czy renowacji. Nigdy nie usuwamy kilkudziesięcioletniej patyny ze złota czy srebra. Biżuteria vintage jest sprawdzana przez współpracujących z nami ekspertów. Możesz czuć się bezpiecznie, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za biżuterię, którą sprzedajemy. Biżuteria z kamieniami szlachetnymi posiada certyfikaty oryginalności.

  Aktualny asortyment z tego działu możesz zobaczyć na naszym Instagramie

  • W jakich godzinach jest otwarty nasz sklep stacjonarny?

  Sklep ma stałe godziny pracy, znajdziesz je tutaj: Kontakt

  Tak, w naszym butiku stacjonarnym kupisz stałą kolekcję jagg., czyli dokładnie tą biżuterię, która jest dostępna na jagg.pl

  • Czy wykonujemy biżuterię według Twojego projektu lub Twojego złota czy Twoich kamieni? 

  Niestety nie, ponieważ nie jesteśmy pracownią złotniczą. Nie wykonujemy usług takich jak: przetapianie złota, naprawa biżuterii czy oprawianie kamieni Klientów.

  • Wysyłki 

  Biżuterię kupioną na jagg.pl wysyłamy do Was za pośrednictwem kuriera  Szacowany czas dostawy biżuterii jest podany nad opisem produktu. Przesyłka wysłana za pośrednictwem kuriera zwykle dociera do adresata w ciągu jednego dnia od jej nadania, aczkolwiek nie możemy tego zagwarantować. Przesyłki wysyłamy również za granicę. Ceny oraz dodatkowe informacje znajdziesz wpisując kraj przy składaniu zamówienia. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie Zakupów

  • Czy jest możliwy odbiór osobisty zamówienia?

  Niestety, nie ma takiej możliwości.

  • Jak dokonać zwrotu?

  Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie zakupów. Masz prawo do zwrotu biżuterii w ciągu 14 dni od jej otrzymania. W tym celu pobierz i wypełnij formularz zwrotu, zamów kuriera i wyślij biżuterię wraz z paragonem i wypełnionym formularzem. Zwroty przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem kuriera. Paczkę wyślij na adres: jagg. ul. Mokotowska 28, 00-558 Warszawa

  Formularz zwrotu do pobrania.

  • Płatności

  Kupując na jagg.pl możesz dokonać płatności wyłącznie za pośrednictwem PayU. Nie przyjmujemy przelewów, ani pobrań. 

  • Karty upominkowe

  Kiedy nie możesz zdecydować się na zakup np. prezentu, najlepszym wyborem będzie Karta Upominkowa. Można ją wykorzystać w naszym sklepie online. Karta jest ważna 6 miesięcy od daty zakupu.

  • Pakowanie

  Biżuterię zakupioną online wysyłamy w czarnej kopercie, w której znajduje się eleganckie pudełeczko jagg. przewiązane wstążką. W sklepie stacjonarnym zawsze pakujemy biżuterię "na prezent".

  • Jak dbać o biżuterię

  Podpowiedzi jak dbać o swoją biżuterię znajdziesz TUTAJ

  • Zasady e-obrotu wyrobami z metali szlachetnych

  Wizerunki cech probierczych znajdziesz TUTAJ

  http://oup.warszawa.gum.gov.pl/upw/uslugi/e-obrot/1817,Obrot-metalami-szlachetnymi-w-Internecie.html#