POMOC

Czy online kupię biżuterię unikatową i przedwojenną?
Unikaty wykonane przez nas współcześnie, kupisz wyłącznie w naszym butiku stacjonarnym przy ul. Koszykowej 5.

Co znajdę w butiku stacjonarnym jagg.?
Kupisz tu kolekcję jagg., biżuterię wykonywaną na zamówienie, a także pojedyncze unikatowe egzemplarze oraz vintage. Możesz wybrać kamień do pierścionka, który zakujemy w złoto. Możesz również zamówić ręcznie wykonywane obrączki ślubne, czy pierścionek zaręczynowy. Znajdziesz u nas biżuterię przedwojenną - medaliony, broszki, pierścionki, naszyjniki i kolczyki. 

Kilka słów o biżuterii przedwojennej...
Sprzedawana przez nas biżuteria jest rzeczywiście "stara". Nie sprzedajemy rzeczy stylizowanych, wyłącznie oryginały wyprodukowane do pierwszej połowy XXw. Biżuterię czasami poddajemy odświeżeniu czy renowacji. Nigdy nie usuwamy kilkudziesięcioletniej patyny ze złota czy srebra. Biżuteria vintage jest sprawdzana przez współpracujących z nami ekspertów. Możesz czuć się bezpiecznie, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za biżuterię, którą sprzedajemy. Biżuteria z kamieniami szlachetnymi posiada certyfikaty oryginalności wystawione przez wykwalifikowanego gemmologa.

Co to jest biżuteria "vintage", dawna i przedwojenna?
Według anglojęzycznej literatury biżuteria "vintage" to ta, która powstała 50-100 lat temu. Biżuterię, którą wykonano ponad 100 lat temu nazywamy antyczną. Według polskiego Urzędu Probierczego, do biżuterii dawnej zaliczamy wyroby powstałe przed 1962r. Biżuteria przedwojenna, to z kolei ta, która powstała przed wybuchem II Wojny Światowej.

Pierścionki z diamentami.
Diamenty, które oprawiamy w 14 karatowe złoto posiadają międzynarodowe certyfikaty oryginalności, z dokładnym opisem parametrów kamienia. Najczęściej są to certyfikaty GIA, IGI lub HRD. Zdjęcie packshotowe produktu, to jedynie podgląd tego, jaki kształt będzie miał pierścionek. Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie konkretnego, wybranego przez siebie kamienia, napisz do nas maila na online@jagg.pl.
Szczegółowe informacje na temat diamentów znajdziesz TUTAJ

Czy biżuterię dostępną online mogę kupić w sklepie stacjonarnym?
Tak, w naszym butiku stacjonarnym kupisz stałą kolekcję jagg., czyli dokładnie tą biżuterię, która jest dostępna na jagg.pl.

Czy wykonujemy biżuterię według Twojego projektu lub powierzonych materiałów?
Niestety nie, ponieważ nie jesteśmy pracownią złotniczą. Nie wykonujemy usług takich jak: przetapianie złota, naprawa biżuterii czy oprawianie kamieni Klientów.

Dostawa
Biżuterię kupioną na jagg.pl wysyłamy do Was za pośrednictwem firmy kurierskiej lub paczkomatów InPost.   Przesyłka wysłana za pośrednictwem kuriera zwykle dociera do adresata w ciągu jednego dnia od jej nadania, aczkolwiek nie możemy tego zagwarantować. Przesyłki wysyłamy również do krajów członkowskich Unii Europejskiej. Szacowany czas dostawy biżuterii TUTAJ

Czy jest możliwy odbiór osobisty zamówienia?
Niestety, nie ma możliwości odbioru zamówionej biżuterii w butiku.

Zwroty
Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie zakupów. Masz prawo do poinformowania o zwrocie biżuterii w ciągu 14 dni od jej otrzymania. Odstąpienie może być dokonane w formie pisemnej (w tym w formie listu lub wiadomości e-mail) lub poprzez odesłanie biżuterii. W celu zwrotu zamówienia pobierz i wypełnij formularz zwrotu, zamów kuriera i wyślij biżuterię wraz z paragonem i wypełnionym formularzem. Zwroty przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem kuriera. Paczkę wyślij na adres:jagg. ul. Mokotowska 26, 00-561 Warszawa.
Szczegóły dotyczące zwrotów TUTAJ

Płatności
Kupując na jagg.pl możesz dokonać płatności wyłącznie za pośrednictwem PayU. Nie przyjmujemy przelewów, ani pobrań.

Karty upominkowe
Kiedy nie możesz zdecydować się na zakup np. prezentu, najlepszym wyborem będzie Karta Upominkowa. Karta jest ważna 6 miesięcy od daty zakupu. Możesz wybrać między e-kartą, którą zrealizujesz na jagg.pl lub kartą do wykorzystania w butiku stacjonarnym. E-karty i karty są wysyłane w postaci fizycznego voucheru, który możesz wręczyć obdarowanej osobie. Jeśli chciałbyś dostać wersję elektroniczną, napisz o tym w komentarzu.

Pakowanie
Biżuterię zakupioną online wysyłamy w czarnej kopercie, w której znajduje się eleganckie pudełeczko jagg. przewiązane wstążką. W sklepie stacjonarnym zawsze pakujemy biżuterię "na prezent".

Jak dbać o biżuterię
Podpowiedzi jak dbać o swoją biżuterię TUTAJ

Zasady e-obrotu wyrobami z metali szlachetnych
Wizerunki cech probierczych TUTAJ
Zasady obrotu wyrobami z metali szlachetnymi TUTAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium