Wersje językowe
FAQ

Czy online kupię biżuterię unikatową i przedwojenną?


Unikaty wykonane przez nas współcześnie, kupisz wyłącznie w naszym butiku stacjonarnym przy ul. Mokotowskiej 26 (wejście od ul. Koszykowej 5) .

 

Czy biżuterię dostępną online mogę kupić w sklepie stacjonarnym?


Tak, w naszym butiku stacjonarnym kupisz stałą kolekcję jagg., czyli dokładnie tą biżuterię, która jest dostępna na jagg.pl.

 

Co to jest biżuteria "vintage", dawna i przedwojenna?


Według anglojęzycznej literatury biżuteria "vintage" to ta, która powstała 50-100 lat temu. Biżuterię, którą wykonano ponad 100 lat temu nazywamy antyczną. Według polskiego Urzędu Probierczego, do biżuterii dawnej zaliczamy wyroby powstałe przed 1962 r. Biżuteria przedwojenna, to z kolei ta, która powstała przed wybuchem II Wojny Światowej.

 

Pierścionki z diamentami.


Diamenty, które oprawiamy w 14 karatowe złoto posiadają międzynarodowe certyfikaty oryginalności, z dokładnym opisem parametrów kamienia. Najczęściej są to certyfikaty GIA, IGI lub HRD. Zdjęcie packshotowe produktu, to jedynie podgląd tego, jaki kształt będzie miał pierścionek. Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcie konkretnego, wybranego przez siebie kamienia, napisz do nas maila na help@jagg.pl

Szczegółowe informacje na temat diamentów znajdziesz w zakładce O diamentach.

 

Czy wykonujemy biżuterię według Twojego projektu lub powierzonych materiałów?


Niestety nie, ponieważ nie jesteśmy pracownią złotniczą. Nie wykonujemy usług takich jak: przetapianie złota, naprawa biżuterii czy oprawianie kamieni Klientów.

 

Czy jest możliwy odbiór osobisty zamówienia?


Niestety, nie ma możliwości odbioru zamówionej biżuterii w butiku.

 

Płatności


Kupując na jagg.pl możesz dokonać płatności wyłącznie za pośrednictwem Autopay SA. Nie przyjmujemy przelewów, ani pobrań.

 

Karty upominkowe


Kiedy nie możesz zdecydować się na zakup np. prezentu, najlepszym wyborem będzie Karta Upominkowa. Karta jest ważna 6 miesięcy od daty zakupu. Możesz wybrać między e-kartą, którą zrealizujesz na jagg.pl lub kartą do wykorzystania w butiku stacjonarnym. E-karty i karty są wysyłane w postaci fizycznego voucheru, który możesz wręczyć obdarowanej osobie. Jeśli chciałbyś dostać wersję elektroniczną, napisz o tym w komentarzu.

 

Pakowanie


Biżuterię zakupioną online wysyłamy w czarnej kopercie, w której znajduje się eleganckie pudełeczko jagg. przewiązane wstążką. W sklepie stacjonarnym zawsze pakujemy biżuterię "na prezent".

 

Zasady e-obrotu wyrobami z metali szlachetnych


Wizerunki cech probierczych znajdziesz tutaj
Zasady obrotu wyrobami z metali szlachetnymi tutaj

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium