darmowa wysyłka na terenie kraju od 450 pln

Szukaj

O jagg.


jagg. to niepowtarzalna biżuteria dla kobiet ceniących piękno. Projekty zachwycają nie tylko miłośniczki mody, ale także wielbicielki wyrafinowanych kształtów i przedmiotów.

Marka została stworzona przez Jagodę Marudę. Kolekcjonowanie biżuterii od zawsze było jej największą pasją. Wreszcie w 2013 roku dziecięce marzenia zmieniła w coś realnego. Zainspirowana podróżami po całym świecie stworzyła niepowtarzalną kolekcję kolczyków wykonanych techniką sutasz. Pierwsza kolekcja szybko powiększyła się o minimalistyczne naszyjniki, bransoletki, pierścionki i kolczyki w srebrnej oprawie.

Kolekcję jagg. stanowią dwie linie - jagg. i jagg. vintage. Linia jagg. to współcześnie, ręcznie wykonana biżuteria minimalistyczna oraz ta, inspirowana unikatami z przełomu XIX/XX w. Znajdziemy w niej symboliczne motywy, takie jak jaskółki, węże, ornamenty czy figi. Powracamy do dawnego nurtu biżuterii sentymentalnej, nadajemy ozdobom znaczenie… Niegdyś jaskółka dawana przez kochanka była znakiem wiecznego oddania, a splecione węże symbolizowały nieskończoną miłość. To co wyróżnia markę jagg. to łączenie stylu vintage z najnowszymi trendami, dlatego jaskółki zawieszamy na minimalistycznych, współczesnych kołach, a naszyjnikom z bogatymi dawnymi motywami nadajemy delikatności. Łańcuszki z których wykonaliśmy kolczyki, mimo że wyglądają bardzo współcześnie, zostały wyprodukowane kilkadziesiąt lat temu. Ponadto w kolekcji znajdziemy minimalistyczne pierścionki z kamieniami szlachetnymi, klasyczne kolczyki koła czy bransolety obręcze wykonane ze złota lub ozdobione perłami.

Marka łączy w swojej ofercie współczesną kolekcję oraz autentyczną biżuterię przedwojenną. Wraz z powstaniem nowego butiku poszerzyliśmy linię jagg. vintage. Tworzą ją między innymi, otwierane medaliony ze złoconego mosiądzu, pierścionki z lat 20. z brylantami i kamieniami szlachetnymi oraz złote XIX wieczne bransolety czy broszki. Wszystkie te unikaty powstały w dawnych pracowniach złotniczych.

Biżuteria proponowana przez jagg., bez względu na to, czy została wykonana współcześnie, czy dziesiątki lat temu, ma w sobie duszę.