Languages

CIRCLES M

kolczyki koła na sztyfcie
  • discount
Availability: in stock
Dispatched within: 2-4 business days
Price: €28.92

Regular price: €48.19

28.92
The lowest price during 30 days prior to the reduction: €28.92 If the product is sold for less than 30 days, the lowest price since the product went on sale is displayed.
quantity pcs

product unavailable

add to wish list

Description

Medium-sized minimalist circle earrings on a stud. Made of sterling silver 925, plated with 24 carat gold.

This product is not perfect. The jewelry has minimal imperfections that do not affect the overall attractiveness of the product and the nature of its use.

A flaw in the form of an accentuation visible at the soldering point.

When deciding to purchase, be aware that products in the Specials category have defects and are not subject to the warranty law (you will not be able to claim products). You will find detailed information about the defects of the item in the product description.


Diameter: 16 mm
Width: 1 mm
Earring weight with clasp:
 0.98 g

Earrings are sold in pairs.  

 

 

Related products

CIRCLES S
CIRCLES S
Price: €40.96
BRAIDED HOOPS L
BRAIDED HOOPS L
Price: €67.47
BRAIDED HOOPS M
BRAIDED HOOPS M
Price: €67.47
BRAIDED HOOPS S
BRAIDED HOOPS S
Price: €48.19
BRAIDED HOOPS S
BRAIDED HOOPS S
Price: €43.37
up
Shop is in view mode
View full version of the site

Szczegóły

Reklamacje

Decydując się na zakup wiedz, że produkty z kategorii Specials posiadają wady i nie podlegają prawu rękojmi (nie będziesz mieć możliwości reklamacji produktów). Szczegółowe informacje dotyczące wad przedmiotu znajdziesz w opisie produktu. 


Dostawy

Dostawy realizujemy na terenie Polski za pośrednictwem firmy Fedex i paczkomatów InPost oraz na terenie krajów strefy Schengen za pośrednictwem firm kurierskich. 

Polska: przesyłki dostarczane są w przeciągu 1-2 dni roboczych.  
Europa: przesyłki dostarczane są w przeciągu ok. 6 dni roboczych.


Zwroty

Czas na zgłoszenie oświadczenia o rezygnacji każdego towaru zakupionego w sklepie online wynosi 14 dni roboczych od daty otrzymania paczki z zamówieniem. Czas na odesłanie do nas zwrotu wynosi 14 dni od daty przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy oraz towar wyślij na adres: ul. Mokotowska 26, 00-561 Warszawa. Do oświadczenia musi być dołączony dowód zakupu. Wzór oświadczenia do pobrania.

Zamówienie może być wysłane dowolnym przewoźnikiem oferującym usługi kurierskie. Nie przyjmujemy zwrotów w butiku stacjonarnym, pocztą polską oraz z paczkomatów.

Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania oraz muszą posiadać metki (sznurki) z plombami jakimi zostały oznaczone.
Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w Regulaminie zakupów

Użytkowanie

Biżuteria nie powinna być wystawiona na działanie wilgoci, kosmetyków, detergentów czy perfum. Zawsze zdejmuj biżuterię przed kąpielą, pracami domowymi, wizytą u kosmetyczki czy na siłowni, nie pozostawiaj biżuterii w łazience. Pamiętaj, aby używać perfum czy kosmetyków przed założeniem biżuterii.


Złocenie

Złocenie biżuterii to proces pokrycia srebra warstwą 24 karatowego złota. Wybierając biżuterię wykonaną ze srebra złoconego pamiętaj, że ścieranie się złocenia jest naturalnym i nieuniknionym procesem. Nie da się jednoznacznie stwierdzić jak szybko ten proces zajdzie, zależy to od sposobu użytkowania oraz częstotliwość noszenia biżuterii. Wpływ na to mają: kontakt ze skórą, potem, kremami, wodą i perfumami. Ścieranie się pozłocenia zaliczamy do naturalnego zużycia towaru w wyniku korzystania zgodnie z przeznaczeniem.

Aby przywrócić biżuterii złoty kolor możesz skorzystać z usługi złocenie.


Ciemnienie

Srebro podlega reakcjom chemicznym, które mogą powodować jego ciemnienie. Jest to zupełnie naturalne i odwracalne zjawisko. Tego typu nalot jest charakterystyczny nie tylko dla biżuterii, ale wszystkich przedmiotów wykonanych ze srebra. Jego przyczyną są przede wszystkim związki siarki znajdujące się w powietrzu czy na naszej skórze, a także wilgoć i chemikalia. Nalot również pojawia się, kiedy biżuteria długo nie jest używana.
Aby zapobiegać ciemnieniu, srebrną i pozłacaną biżuterię umieść w szkatułce wraz z pochłaniaczem wilgoci (użyj saszetek z kuleczkami, które są dodawane np. do pudełek na buty, czy leków). Nie pozostawiaj biżuterii w łazience, szczególnie w okolicy umywalki. Powstałego nalotu pozbędziesz się wycierając biżuterię dedykowaną do tego ściereczką.

Sklep internetowy Shoper Premium